strona 1 z 11
znaleziono : 164


 Plandeka STANDARD 2 x 2m, 50g

PLL2/2

Plandeka STANDARD 2 x 2m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 2 x 3m, 50g

PLL2/3

Plandeka STANDARD 2 x 3m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 2 x 4m, 50g

PLL2/4

Plandeka STANDARD 2 x 4m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 3 x 3m, 50g

PLL3/3

Plandeka STANDARD 3 x 3m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 3 x 4m, 50g

PLL3/4

Plandeka STANDARD 3 x 4m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 3 x 5m, 50g

PLL3/5

Plandeka STANDARD 3 x 5m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 4 x 5m, 50g

PLL4/5

Plandeka STANDARD 4 x 5m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 4 x 6m, 50g

PLL4/6

Plandeka STANDARD 4 x 6m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 4 x 8m, 50g

PLL4/8

Plandeka STANDARD 4 x 8m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 5 x 6m, 50g

PLL5/6

Plandeka STANDARD 5 x 6m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 5 x 8m, 50g

PLL5/8

Plandeka STANDARD 5 x 8m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 6 x 8m, 50g

PLL6/8

Plandeka STANDARD 6 x 8m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 6 x 10m, 50g

PLL6/10

Plandeka STANDARD 6 x 10m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 6 x 12m, 50g

PLL6/12

Plandeka STANDARD 6 x 12m, 50g

więcej


 Plandeka STANDARD 8 x 10m, 50g

PLL8/10

Plandeka STANDARD 8 x 10m, 50g

więcej

Oferujemy plandeki ogrodowe wzmacniane w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb. Na uwagę zasługuje wyższa gramatura – 90 g – co wpływa na ich żywotność i wytrzymałość. W ten sposób można zabezpieczyć zarówno przedmioty w ogrodzie, sadzie, balkonie, jak i te znajdujące się w budynku.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w plandeki ogrodowe?

Plandekę wykorzystuje się nie tylko w rolnictwie, lecz także w budownictwie i gospodarstwach domowych. Osłona ma podwójnie wzmocnione krawędzie, a na całym obwodzie rozmieszczone zostały aluminiowe oczka. W ten sposób można ją łatwo przymocować na altance, tarasie czy przyczepie samochodowej.

Proponujemy przezroczyste plandeki zbrojone, które składają się z dwóch warstw. Dostępne modele mają podwójnie wzmocnione krawędzie, dzięki czemu skutecznie zabezpieczą uprawy. Prezentowane produkty cechują się wysoką wytrzymałością i żywotnością. Na całym obwodzie znajdują się oczka, za pomocą których można przymocować plandekę.

Dlaczego warto kupić plandekę na wymiar?

Przede wszystkim pokrowiec jest bardzo wszechstronny, przydaje się bowiem nie tylko w rolnictwie, lecz także w budownictwie, handlu albo branży motoryzacyjnej. W tym przypadku można go idealnie dopasować do zabezpieczanych przedmiotów, sprzętów lub pojazdów. Chociaż wymiary i kształt plandek ogrodowych jest niezwykle ważny, warto również zwrócić uwagę na jakość wykonania. W ten sposób zyskasz pewność, że nie zaszkodzą jej nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Wspomniane osłony skutecznie ochronią meble i narzędzia ogrodowe przed deszczem, promieniowaniem UV i zabrudzeniem. W ten sposób możesz też zabezpieczyć konstrukcję w czasie wznoszenia. Plandeka o wysokiej gramaturze ogranicza przepływ powietrza, dlatego nie przykrywaj nią upraw, ani basenu. W tym przypadku lepiej sprawdzi się cieńszy model.

Elegancka i wytrzymała plandeka na pawilon ogrodowy

Szukając plandeki na taras, pawilon lub altanę, zwróć uwagę na właściwości materiału, z jakiego została wykonana. Sprawdź, czy osłona jest uszyta z trwałego materiału, w ten sposób zyskasz pewność, że posłuży Ci dłużej niż jeden sezon. Tanią tkaninę zazwyczaj trzeba wyrzucić po zimie, ponieważ nie nadaje się ona do dalszego użytku. Chociaż jakość plandeki wysuwa się na pierwszy plan, nie można też zapominać o walorach estetycznych. Poszukaj ładnej osłony, w przeciwnym razie budynek ogrodowy straci cały urok. Przy okazji upewnij się, że możesz łatwo ją rozłożyć, w ten sposób unikniesz niepotrzebnych nerwów.

Plandeki na altany ogrodowe wykonane są z tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne i ozon. Zanim wybierzesz osłonę, sprawdź, czy tkanina ma wysoką gramaturę, co świadczy o jej trwałości. Plandeka skutecznie zabezpiecza altankę przed śniegiem, warto jednak z niej korzystać przez cały rok. Zapewnia bowiem doskonałą ochronę przed deszczem, silnym słońcem czy wichurą.

Osłona przydaje się również wtedy, gdy podczas imprezy plenerowej nastąpi nagłe załamanie pogody. W takiej sytuacji można przenieść się do altany zabudowanej wodoszczelnym materiałem. Plandeka na pawilon ogrodowy powinna mieć wyższą gramaturę, najlepiej 200 lub 260 g. Wspomniany parametr wpływa bowiem na jej wytrzymałość i żywotność.

Plandeka na stół ogrodowy – na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Plandeki na meble ogrodowe skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi i brudem, dzięki czemu nie trzeba chować stołu i krzeseł na zimę. Pokrowce można łatwo zdjąć i założyć, wystarczy dokładnie nałożyć je na zestaw wypoczynkowy i ściągnąć sznurek. Nieużywana plandeka zajmuje mało miejsca, dlatego zmieści się nawet w niewielkim garażu.

Plandeka na stół ogrodowy jest odporna na słońce, deszcz, śnieg, wilgoć i mróz, dzięki czemu zapobiega ona przebarwieniom. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które mogą Ci służyć wiele sezonów. Dobry pokrowiec wykonany jest z wytrzymałej tkaniny, którą można szybko wyczyścić. Pamiętaj, żeby dopasować go do rozmiarów krzeseł i stołu. 

 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Group  Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 5

46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać