strona 1 z 1
  • 1
znaleziono : 2


 Rękawice ochronne BLACK WOLF polar, rozmiar 10

RWPBW10

Rękawice ochronne BLACK WOLF polar, rozmiar 10

więcej


 Rękawice ochronne BLACK WOLF TERMO polar, rozmiar 10

RWPBWT10

Rękawice ochronne BLACK WOLF TERMO polar, rozmiar 10

więcej
  • 1

Niezależnie od tego, czy szukasz rękawic ochronnych ze sztucznej skóry i tkaniny bawełnianej, nitrylowych, poliuretanowych czy lateksowych, zapoznaj się z naszą ofertą. Oprócz tego możesz zamówić egzemplarze wykonane ze skóry koziej albo bydlęcej.

Jak wybrać rękawice ochronne?

Proponowane rękawiczki dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, w związku z tym bez trudu dopasujesz je do swoich potrzeb. Oferujemy zarówno kartony po 120 i 240 sztuk, jak i worki, w których znajduje się 6, 12 lub 24 pary rękawic ochronnych roboczych. Ustalając wielkość zamówienia, weź pod uwagę swoje aktualne zapotrzebowanie.

Rękawice ochronne chronią przed zabrudzeniem, otarciami i odciskami. Prezentowane produkty zapobiegają też odmrożeniu, poparzeniu, czy uszkodzeniu przez żrące substancje. Przydadzą się również przy operowaniu delikatnymi elementami, których nie chcemy uszkodzić.

Zastanawiasz się, jak chronić dłonie przed uszkodzeniami mechanicznymi? Poszukaj rękawic, które są odporne na przekłucia, ścieranie czy rozdarcia. Może zajmujesz się instalacjami elektrycznymi? Wybierając rękawice ochronne robocze, upewnij się, że nie przewodzą prądu.

 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Group  Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 5

46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać