strona 1 z 0
znaleziono : 0
Brak produktów w wybranej kategorii

Szukasz wytrzymałej i solidnej piły do gałęzi? W naszej ofercie znajdziesz m.in. model kabłąkowy z regulowanym napinaczem. Uniwersalny sprzęt sprawdzi się zarówno przy cięciu suchego, jak i świeżego drewna. Wyposażony został w mechanizm śrubowy, który ułatwia regulację napięcia ostrza i jego wymianę. Uchwyt z tworzywa TPR skutecznie chroni dłonie przed urazami. Na uwagę zasługuje też oryginalne uzębienie, które zostało wyprofilowane w obu płaszczyznach. Dzięki temu sprzęt tnie precyzyjnie w obu kierunkach.

Dlaczego warto kupić piłę teleskopową?

Szukasz niezawodnego narzędzia do przycinania gałęzi? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Proponowany sprzęt ma wygięte ostrze, dlatego pozwala łatwo i szybko ciąć cienkie lub grube gałęzie. Zęby piły teleskopowej zostały odpowiednio wyprofilowane, co przekłada się na jej szerokie zastosowanie w pracach ogrodniczych i przydomowych.

Ostrze zakończone hakiem nie tylko zapewnia najwyższą precyzję podczas cięcia, lecz także chroni przed zsunięciem się dłoni z narzędzia. Piła ręczna do gałęzi teleskopowa pozwala ciąć gałęzie bez użycia drabiny. Sprzęt został wykonany z dobrej klasy materiałów, w związku z tym nie zużywa się tak szybko. Prezentowana piła ma ostrze ze stali hartowanej SK5 i aluminiowy trzonek, co świadczy o jej wysokiej jakości.

Zastanawiasz się, jaki model najlepiej sprawdzi się na biwaku, działce lub placu budowy? Zwróć uwagę na praktyczną, kompaktową piłę składaną. Możesz ją również wykorzystać podczas pracy w ogrodzie, czy w warsztacie stolarskim. Narzędzie zostało wyposażone w blokadę ostrza, która ułatwia jego złożenie. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dlatego zmieści się w garażu lub domku narzędziowym.

Jak wybrać odpowiednią piłę do gałęzi?

Jeśli chcesz ściąć najwyżej położone gałęzie, stojąc przy tym bezpiecznie na ziemi, zdecyduj się na piłę do gałęzi na wysięgniku. Szukając odpowiednich narzędzi, kieruj się nie tylko ceną, lecz także istotnymi parametrami. Dzięki temu masz pewność, że wybrany sprzęt spełni Twoje potrzeby.
Kupując piłę na wysięgniku, weź pod uwagę:
● maksymalną grubość cięcia,
● wagę,
● długość wysięgnika i listwy tnącej,
● wyposażenie dodatkowe.

Jeśli cenisz sobie wielofunkcyjne rozwiązania, zwróć uwagę na piłę z sekatorem na teleskopowym trzonku. W ten sposób możesz nie tylko szybko pozbyć się niepotrzebnych konarów, lecz także precyzyjnie przyciąć gałązki. Urządzenie posiada niezawodny mechanizm, który ułatwia obsługę sekatora. Nie musisz martwić się, że ostrze utknie w drewnie. Proponowana piła przyda się przy cięciu zarówno zdrewniałych, jak i świeżych gałęzi.

Czym kierować się przy wyborze narzędzia do przycinania gałęzi?

Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna, dlatego wzbogaciliśmy ją o piłę ręczną płatnica. Wspomniane narzędzie pozwala precyzyjnie ciąć drewno i materiały drewnopodobne. Przyda Ci się, gdy będziesz chciał samodzielnie wykonać meble ogrodowe. Możesz ją również wykorzystać do pocięcia deski na mniejsze kawałki czy skrócenia listew przypodłogowych.

Prezentowana piła ręczna do gałęzi sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, lecz także w domowym warsztacie stolarskim. Oferowane narzędzie ma wygodny uchwyt, w związku z tym nie obciąża nadgarstka podczas pracy. W naszym sklepie znajdziesz sprzęty, które różnią się długością ostrza. Dzięki temu dobierzesz je do specyfiki wykonywanej pracy.

Jeśli szukasz sprzętu do obróbki drewna i metalu, wybierz piłę kabłąkową. Doskonale poradzi sobie z głębokim cięciem, a zamiast tradycyjnego uchwytu ma kabłąk. Możesz nią ciąć zarówno suche, jak i mokre drewno.

Zanim wybierzesz piłę ręczną, zastanów się, czy poradzi sobie z danym materiałem. Pomyśl też, jak często zamierzasz z niej korzystać. Pamiętaj, że każdy rodzaj piły ma konkretne parametry, dlatego nie wszystkie nadają się do obróbki każdego materiału.

 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Group  Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 5

46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać