NOWOŚCI

Categories
strona 1 z 10
znaleziono : 143


 Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 15m

WFS1/215

Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 15m

więcej


 Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 20m

WFS1/220

Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 20m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 30m

WFS1/230

Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 30m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 50m

WFS1/250

Wąż ogrodowy SPRINT 1/2" - 50m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 20m

WFS5/820

Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 20m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 30m

WFS5/830

Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 30m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 50m

WFS5/850

Wąż ogrodowy SPRINT 5/8" - 50m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 20m

WFS3/420

Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 20m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 25m

WFS3/425

Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 25m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 30m

WFS3/430

Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 30m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 50m

WFS3/450

Wąż ogrodowy SPRINT 3/4" - 50m

więcej


 Wąż ogrodowy SPRINT 1" - 10m

WFS110

Wąż ogrodowy SPRINT 1" - 10m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT  1" - 25m

WFS125

Wąż ogrodowy SPRINT 1" - 25m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT  1" - 50m

WFS150

Wąż ogrodowy SPRINT 1" - 50m

więcej
Wąż ogrodowy SPRINT 1 1/4" - 25m

WFS11/425

Wąż ogrodowy SPRINT 1 1/4" - 25m

więcej

Dlaczego warto wybrać wąż ogrodowy rozciągliwy?

Profesjonalny wąż do podlewania nie skręca się ani nie załamuje, co ułatwia jego zwijanie i rozwijanie. Produkt został wykonany z wytrzymałego, elastycznego materiału, dzięki czemu posłuży Ci przez długie lata. Możesz go wykorzystać nie tylko do podlewania rabat kwiatowych, grządek warzywnych i roślin na tarasie, lecz także do mycia roweru i samochodu.

Węże ogrodowe dostępne są w różnych długościach, dlatego sprawdzą się zarówno na niewielkim, jak i dużym obszarze. Prezentowane produkty składają się z trzech warstw, co przekłada się na ich wysoką wytrzymałość. Pierwsza warstwa została wykonana z czarnego PCV. Wspomniany materiał jest odporny na promieniowanie UV i działanie glonów. Drugą warstwę stanowi oplot krzyżowy z mocnego włókna syntetycznego.

Z kolei warstwa zewnętrzna została wykonana z miękkiego PCV, odpornego na atak mikrobiologiczny. Gwarantujemy, że taki wąż ogrodowy poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wąż ogrodowy – niezastąpiony sprzęt w ogrodzie

Wąż ogrodowy  jest funkcjonalny, a przy okazji nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Dzięki temu spokojnie zmieści się w małej narzędziowni. Zanim wybierzesz węża, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Oczywiście, długość jest jedną z kluczowych kwestii. To jednak nie wszystko! Weź też pod uwagę średnicę, ciśnienie robocze i elastyczność. Dzięki temu będziesz w pełni zadowolony ze swojego zakupu.

Wybierając węża do podlewania, upewnij się, że dotrze on do najdalszych zakamarków ogrodu. Najpierw sprawdź, jaka odległość dzieli najdalsze miejsce w ogrodzie od źródła wody, a następnie dodaj 3–4 m. W ten sposób unikniesz zagięć i załamań, które mogą przyczynić się do przerw w dostawie wody.

Przypominamy jednak, że wraz z długością węża, spada ciśnienie wody. Aby tego uniknąć, powinieneś też zwrócić uwagę na jego średnicę. Im większa, tym wyższe jest ciśnienie wody. Wąż ogrodniczy powinien być na tyle długi, żeby dotrzeć do zakątków najbardziej oddalonych od źródła wody, z drugiej strony nie może utrudnić nam pracy.

Zazwyczaj węże ogrodowe mają średnicę 1/2 cala, 5/8 cala i 3/4 cala. Zdajemy sobie jednak sprawę, że klienci mają różne potrzeby. W naszym sklepie znalazły się produkty również o innej średnicy 1 cal i 1 1/4 cala. Jeśli chcesz podlewać niewielki ogród, wystarczy, że wybierzesz model 1/2.

Potrzebujesz węża ogrodowego 50 m? W takim razie zamów model o większej średnicy. Długie węże sprawdzą się doskonale przy podlewaniu sadów, niewielkich parków, boisk piłkarskich i muraw sportowych.

Jak wybrać wąż ogrodowy, aby służył nam jak najlepiej?

Zanim wybierzesz sprzęt, zwróć też uwagę na ciśnienie robocze. Wspomniany parametr uzależniony jest od materiału wykonania, średnicy i konstrukcji. Zwykle ciśnienie oscyluje na poziomie 4–12 barów. Oprócz tego powinieneś zwrócić uwagę na ciśnienie rozrywające. Uważaj, aby go przekraczać, w przeciwnym razie możesz uszkodzić węża.

Proponowane sprzęty różnią się też kolorem, w związku z tym możesz zdecydować, czy wolisz zielony, biały, żółty czy czarny wąż ogrodowy. Oprócz tego wzbogaciliśmy ofertę o pomarańczowe, srebrne i żółto-zielone egzemplarze. Dzięki temu łatwo dopasujesz kolor węża ogrodowego do pozostałych elementów wyposażenia ogrodu.

Oczywiście, powinieneś również zwrócić uwagę na to, z czego został wykonany dany produkt. W naszym sklepie dużą popularnością cieszy się wąż ogrodowy, składający się z kilku warstw PCV i wzmocniony włóknami poliestrowymi. Zanim zaczniesz korzystać z węża, dokładnie zapoznaj się z informacjami, zamieszczonymi przez producenta. W ten sposób dowiesz się, jak prawidłowo eksploatować i przechowywać sprzęt.

Przydatne akcesoria do węża ogrodowego

Oprócz tego proponujemy akcesoria, które ułatwiają użytkowanie i przechowywanie węży ogrodowych. Oferujemy wózki, uchwyty i bębny, a także pistolety, automatyczne zwijacze, szybkozłącza, opaski, obejmy i taśmy.

Zastanawiasz się, do czego służy szybkozłączka? W ten sposób możesz szybko połączyć dwa węże, jeśli okaże się, że jeden z nich jest za krótki. Przyda się również przy rozdzieleniu zaworu zewnętrznego na dwa niezależne ujścia. Można ją też wykorzystać do przyłączenia węża ogrodowego do zaworu.

Jeśli cenisz praktyczne rozwiązania, zaopatrz się w bęben naścienny. Proponowany sprzęt pomoże Ci operować długim, ciężkim wężem ogrodniczym. Korzystając z bębna, odciążasz kręgosłup, nawet przy najcięższych pracach. Zamontuj go jak najbliżej kranu, a późną jesienią schowaj go do garażu lub narzędziowni. Zanim wybierzesz bęben, sprawdź, czy ma praktyczny uchwyt. Dzięki temu możesz go łatwo przetransportować.

Przy okazji zwróć uwagę na wózek do węża ogrodowego. Nie tylko ułatwia zwijanie i rozwijanie, lecz także pozwala go szybko przewieźć. Upewnij się, że wybrany model ma funkcjonalne, duże kółka, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnym terenie. Jeśli używasz długich, ciężkich węży, zdecyduj się na metalowy wózek. Z kolei model z tworzywasztucznego dobrze sprawdzi się w przypadku tradycyjnego węża.

 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Group  Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 5

46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać