Balkonowe królestwa zieleni, doskonale  zaplanowane ogrody. Działkowe grządki pieczołowicie plewione w  pełnym słońcu i prawdziwe wielkie pola pełne dojrzewających zbiorów – to jest świat firmy Bradas.

W naszej rodzinnej firmie wszystkie produkty testujemy najpierw we własnym ogródku, dlatego doskonale wiemy, jak stworzyć rzeczy praktyczne, ale bardzo funkcjonalne. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, pielęgnujemy tradycję na której wyrośliśmy, ale nasze myślenie jest mocno osadzone w technologii.

Wygoda i przyjemność naturalnie idą dla nas w parze, natura to nasza pasja. 


Firma "BRADAS" powstała i rozpoczeła swoją działalność  w 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, województwo Opolskie, Olesno.

Jesteśmy jednym z największych importerów węży PVC w Europie. Od 1989 roku zajmujemy się profesjonalnie importem, eksportem i dystrybucją węży i armatury różnego przeznaczenia w ogrodnictwie, rolnictwie i przemyśle.

Jesteśmy generalnym dystrybutorem kilkunastu firm z całej Europy i Azji. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę armatury ogrodniczej, węży, narzędzi, złączy technicznych oraz wiele innych artykułów.

Przez kilkadziesiąt lat szeroko rozbudowywaliśmy asortyment zgodnie z naszym hasłem "Garden care". Poprzez długoletnią i rzetelną działalność oraz elastyczną współpracę z naszymi kontrahentami, firma "BRADAS" od lat zajmuje czołowe miejsce na rynku Europejskim.

Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny w stosunku do najbardziej cenionych i znaczących konkurentów z branży akcesoriów ogrodowych i technicznych.

Systematycznie rozbudowywana przestrzeń magazynowa wysokiego składowania to obecnie 20 000m2. Wysoko wykwalifikowany personel, profesjonalny system magazynowania, dystrybucji i logistyki zapewnia najlepszą obsługę klienta w każdym momencie.

 

 
 
 

 

 

 

 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Group  Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 5

46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać