2019-11-26 12:20:00
Forum Firm Rodzinnych Forbes 2019

           21 listopada odbyło się spotkanie w ramach Forum Firm Rodzinnych Forbes w Katowicach w Hotelu Monopol. Firma BRADAS zdobyła I miejsce w w kategorii firm o przychodach do 100 mln PLN w województwie opolskim.  Zgromadzili się przedsiębiorcy z województwa śląskiego oraz opolskiego. Rozmowa panelowa, poprowadzona przez Ryszarda Holzera z redakcji Forbes Polska, była swego rodzaju podsumowaniem drugiej edycji spotkań na Forum Firm Rodzinnych, podkresleniem, że firmy rodzinne są cenne i odpowiedzialne.

            Firmy rodzinne są bardzo mocno osadzone w regionach i ich rola we wspieraniu społeczności lokalnych jest nie do przecenienia. Podejmują wiele inicjatyw społecznych i kapitał budują lokalnie, co postrzegam jako nowoczesną formę patriotyzmu – mówi Andrzej Gliński, członek zarządu Banku Millennium, partnera strategicznego rankingu „Najcenniejsze Polskie Firmy Rodzinne”.

            Wszystkie polskie firmy rodzinne powstały w ciągu ostatnich 30 lat. Ich twórcy – małżeństwa, rodzeństwa, kuzynostwa – to ludzie niezwykli, mający niebywałą odwagę, siłę przebicia, biznesową intuicję. Skąd wiemy, że pionierzy polskiego kapitalizmu mają te wspaniałe cechy? To proste – bo im się powiodło.

Powrót


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-16:00


adres:
BRADAS Sp.z o.o. Spółka komandytowa

ul. Marii Konopnickiej 5
46-300 Olesno


email:
bradas@bradas.pl


telefon: 
tel. +(48)34/359-74-66
fax. +(48)34/350-54-75

Trwa generowanie cennika, proszę czekać